Kariera

Kariera

Aktualnie trwa rekrutacja na stanowiska:

1. Przedstawiciel handlowy/ Doradca Techniczno-Handlowy/ Regionalny Kierownik sprzedaży

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki / Teren Północna Polska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • poznanie oferowanych urządzeń i aktywne promowanie wśród klientów w branży medycznej (głównie szpitale)
  • prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych
  • nawiązywanie kontaktów, spotkania na powierzonym terenie i pozyskiwanie nowych klientów
  • obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów
  • przygotowywanie ofert, materiałów i dokumentacji

WYMAGAMY:

  • wykształcenie wyższe
  • konieczne doświadczenie w sprzedaży dla klientów medycznych
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla pracowników służby zdrowia
  • otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych z klientami
  • kreatywności i zaangażowania
  • umiejętność pracy indywidualnej - organizacja oraz współpracy z zespołem
  • znajomość biegła programów biurowych
  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B z doświadczeniem czynnym poruszania się po kraju
  • dyspozycyjność, gotowość do codziennej pracy w terenie i wyjazdów kilkudniowych.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony
  • niezbędne narzędzia do pracy w terenie zdalnej oraz w biurze (samochód, komputer, telefon)
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
  • szkolenia wewnętrzne i zagraniczne
  • ogromną bazę klientów i bieżących projektów gotowych do poprowadzenia
  • miłą i serdeczną atmosferę w młodym, zgranym zespole

2. Inżynier serwisu

Miejsce pracy: cała Polska

  • poznanie oferowanych urządzeń i wykonywanie ich instalacji oraz napraw wśród klientów w branży medycznej, produkcyjnej i laboratoryjnej
  • samodzielne przygotowywanie wizyt, zamówień, organizacja czasu pracy i zleceń od klientów
  • nawiązywanie kontaktów z aktualnymi klientami i pozyskiwanie nowych kontraktów
  • obsługa i profesjonalne doradztwo dla dotychczasowych klientów on-line

WYMAGAMY:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • konieczne doświadczenie w naprawach sprzętu elektronicznego
  • mile widziane doświadczenie w spawaniu i hydraulice
  • dyspozycyjność, gotowość do codziennej pracy w terenie i wyjazdów kilkudniowych

OFERUJEMY:

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon, narzędzia serwisowe)
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie